En Sıradışı - 20 Aralık 2018

En Sıradışı - 20 Aralık 2018

En Sıradışı - 20 Aralık 2018 MP3 Video Download and Streaming
Video / Audio that appear on this page were generated automatically from internet. The Webmaster does not hold any Legal Rights of Ownership on them. We do not Save / Host this Video / Audio in our hosting. If by anyhow any of them is offensive to you, please Contact Us asking for the removal. This website just only a search engine media. We just linked the file or embed & display them here to make visitor easy to find it.


7.9K

118

21 Dec 2018

01:05

PLAY AUDIO


Download :


Description:

Title : En Sıradışı - 20 Aralık 2018
Uploaded By : ÜLKE TV
Album : ÜLKE TV Official Album / Single
Source : YT
Type of file : Audio MP3 (.mp3), WebM, mp4
Audio Summary : Mp3, 44100 Hz, stereo, s16p, 320Kbps

En Sıradışı - 20 Aralık 2018, #ÜlkeTV #EnSıradışı

Turgay Güler'in moderatörlüğünde ekrana gelen En Sıradışı programında bu bölüm stüdyo konukları Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Star Gazetesi Yazarı Ahmet Kekeç, Ekrem Kızıltaş ve Araştırmacı Yazar Mustafa Şen ile ABD’nin Suriye’den çekilmesi, ABD’nin Suriye planı, Ortadoğu’da değişen düzen ve Fırat’ın doğusundaki olası operasyon masaya yatırıldı.

Hasan Öztürk, ABD’nin Suriye’den çekilmesiyle ilgili “Amerika burada taktik bir hamle yaptı. Henüz daha stratejilerinden vazgeçmiş değil, uzun vadeli stratejisi belli, mutlaka Suriye’nin kuzeyinde Kuzey Irak Kürt bölgesi veya Barzani bölgesi gibi PYD bölgesi kurmak istiyor ve bu PYD koridorunda bir şekliyle kendi varlığı varken Türkiye’nin veya diğerlerinin rahatsızlığını görünce oraya başka bir güç koyma ihtimali yüksek diye düşünüyorum” açıklamasında bulundu.

Mustafa Şen “Temkinli bakmamız gereken bir durum var burada. Buradan çekiliyorsa, yeni bir kaos planı yapılıyor ve bu yeni kaostan yeni bir Ortadoğu düzeni meydana getirmek istiyorlar diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Programda Ekrem Kızıltaş ise Amerika’nın oyunlarına değinerek “15 Temmuz gecesi sınır bölgeleriyle alakalı değişik rivayetler vardı. Eğer o hareket başarıya ulaşsaydı belli o sınır bölgelerinde başka şeyler olacaktı. Mesele şu, Amerika’nın birtakım planları vardı” sözlerini dile getirdi.

Bizi takip edin;

Twitter : https://twitter.com/ulketv

İnstagram: https://www.instagram.com/ulketv

Facebook: https://www.facebook.com/ulketv #AboneOl #ÜlkeTV..


You searched for En Sıradışı - 20 Aralık 2018 with credits to the uploader ÜLKE TV, this mp3 song or video has a duration of 01 Min 05 Sec. Video content is viewed by 7.9K visitors and got 118 Likes. You may download the mp3 or video source from Download links provided on this page. Sometimes it could take longer periods of time due to high conversion requests, please stay back and allow few moments for mp3 converter to convert desired video. You may search for Hindi, english, spanish, arabic, tamil, telugu, gujrati, bengali, bhojpuri content of your choice.
If you download the song or video En Sıradışı - 20 Aralık 2018 try only for review only, if indeed you like the song or video, Buy original official tapes or their official CDs, you can also download legally On Official iTunes, on all charts and Radio charts.