Anne 8. Bölüm - Şule Melek'i Kaçırıyor

Anne 8. Bölüm - Şule Melek'i Kaçırıyor

Anne 8. Bölüm - Şule Melek'i Kaçırıyor MP3 Video Download and Streaming
Video / Audio that appear on this page were generated automatically from internet. The Webmaster does not hold any Legal Rights of Ownership on them. We do not Save / Host this Video / Audio in our hosting. If by anyhow any of them is offensive to you, please Contact Us asking for the removal. This website just only a search engine media. We just linked the file or embed & display them here to make visitor easy to find it.


7.4M

16.5K

13 Dec 2016

05:42

PLAY AUDIO


Download :


Description:

Title : Anne 8. Bölüm - Şule Melek'i Kaçırıyor
Uploaded By : Anne
Album : Anne Official Album / Single
Source : YT
Type of file : Audio MP3 (.mp3), WebM, mp4
Audio Summary : Mp3, 44100 Hz, stereo, s16p, 320Kbps

Anne 8. Bölüm - Şule Melek'i Kaçırıyor, Bölümün tamamını startv.com.tr'de izle → http://www.startv.com.tr/dizi/anne/bolumler/8-bolum

Anne'ye Abone Olmak İçin → http://bit.ly/anne-dd-sub

Anne 8. Bölüm Özet:

Gönül’ün gerçek annesi olduğunu öğrenen Zeynep, annesine olan nefreti ile kendisine destek olan Gönül’e duyduğu minnetin arasında sıkışıp kalır. Sonunda Turna’yı da alarak yeni evlerine taşınır.

Şule, Melek’in söylediklerinin acısını yok saymaya çalışsa da bunu başaramaz. Cengiz’in hoyrat tavrı ve yaşadıklarının ağırlığı altında ezilen Şule, İstanbul’u terk etmeye karar verir. Ancak Cengiz’den kurtulması sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Her şeyden habersiz olan Gönül, yılların hesabını sormak için karşısına dikilen Zeynep’i görünce ne yapacağını şaşırır. Gönül, Zeynep’in canını daha çok yakmamak için sorduğu sorulara cevap vermez. Ancak Cahide’nin de olaya dahil olmasıyla alevlenen tartışmanın sonuçları, Gönül için çok ağır olur.

Melek’ten vazgeçen Şule, geçmişini hatırlatan bir telefon konuşmasıyla anneliğini yeniden hatırlayınca alt üst olur.

Yapım: MEDYapım – MF Yapım
Yönetmen: Merve Girgin Aytekin
Senaryo: Berfu Ergenekon

Oyuncu Kadrosu:
Zeynep Güneş: Cansu Dere
Melek Akçay: Beren Gökyıldız
Gönül Aslan: Vahide Perçin
Cahide Güneş: Gülenay Kalkan
Şule Akçay: Gonca Vuslateri
Cengiz Yıldız: Berkay Ateş
Ali Arhan: Can Nergis
Gamze Güneş: Alize Gördüm
Duru Güneş: Ahsen Eroğlu..


You searched for Anne 8. Bölüm - Şule Melek'i Kaçırıyor with credits to the uploader Anne, this mp3 song or video has a duration of 05 Min 42 Sec. Video content is viewed by 7.4M visitors and got 16.5K Likes. You may download the mp3 or video source from Download links provided on this page. Sometimes it could take longer periods of time due to high conversion requests, please stay back and allow few moments for mp3 converter to convert desired video. You may search for Hindi, english, spanish, arabic, tamil, telugu, gujrati, bengali, bhojpuri content of your choice.
If you download the song or video Anne 8. Bölüm - Şule Melek'i Kaçırıyor try only for review only, if indeed you like the song or video, Buy original official tapes or their official CDs, you can also download legally On Official iTunes, on all charts and Radio charts.